Laguna Buzios
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Υπηρεσία μεταφοράς Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικό κλαμπ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Παρέχοντας Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα, το άνετο ξενοδοχείο Laguna Buzios απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Geribá. Σ' αυτό το ξενοδοχείο θα βρείτε εμπορική περιοχή.
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, 15 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. Το Porto da Barra Búzios είναι μόλις 600 μέτρα από το άνετο Laguna Buzios και ΠαραΛία Amores είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Η Rua das Pedras απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Trevo da Barbuda βρίσκεται σε απόσταση μόλις 550 μέτρων.
Τα δωμάτια έχουν επίσης θέα στην πισίνα.
Αυτό το κατάλυμα προσφέρει επίσης μπουφέ πρωινού. Στο Anexo Praia, που απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο, προσφέρουν βραζιλιάνικη κουζίνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Καφετέρια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο
- Υπηρεσία δωματίου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παιδικό κλαμπ
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια αξιοθέατα κοντά στο κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios αξίζει να επισκεφτούμε;
Porto da Barra Buzios έχει βαθμολογία 9.4/10, ενώ βρίσκεται σε απόσταση 8 λεπτών με τα πόδια από το κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από τo ξενοδοχείο Laguna Buzios;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Laguna Buzios. - ❓
Πώς μπορούμε να φτάσουμε στο κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios από το αεροδρόμιο;
Μπορείτε ως πελάτες του το κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Laguna Buzios;
Τo ξενοδοχείο Laguna Buzios παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο κομψό ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο το κομψό ξενοδοχείο ξεκινούν από 63$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω στο κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios;
Οι πελάτες του το κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios μπορούν να πληρώσουν με MasterCard, Hipercard και Diners Club καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Laguna Buzios;
Σε τo ξενοδοχείο Laguna Buzios μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό τετράκλινο δωμάτιο, Δωμάτιο με κρεβάτι king-size και Απλό οικογενειακό δωμάτιο. - ❓
Τι πισίνα έχει στο κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios;
Υπάρχει εξωτερική πισίνα στο κομψό ξενοδοχείο Laguna Buzios.